Ароматні нотки або як обрати ідеальні парфуми?


Погодьтеся, що головний магнетизм жінки залежить від її неповторного та індивідуального підпису у вигляді вашого приємного запаху. Вибір ідеального парфуму — це дійсно інтимний та особистий досвід. Як обрати ідеальний аромат, який буде резонувати вас і розливатиметься повітрям, наче музика? 

Щоб вибрати свій фірмовий аромат, варто зважати на те, щоб повинен відповідати вашій особистості, вашому стилю, вашому віку та навіть вашому настрою. Безумовно обирати для себе парфум завдання не із легких, наприклад, парфуми Вікторія Сікрет (https://parfumcity.com.ua/ua/catalog/zhenskie-duhi/victorias-secret) пропонують великий асортимент вибору.

Розуміння композиції ольфакторної піраміди

Вибір парфумів дійсно залежить від вашого характеру та особистості. Аромат повинен підкреслювати лише ваші найкращі риси, а не навпаки.  Щоб краще познайомитися із чарами парфумерного світу, варто розуміти з чого складається трирівнева структура ольфакторної піраміди:

  • Верхні ноти створюють початковий аромат, який тільки починає розпорошуватися. Вони часто відповідають цитрусовим або ароматичним нотам.
  • Середні ноти або ноти серця ці чуттєві та ніжні ноти відображають справжню індивідуальність парфуму, що з’являючись лише через кілька хвилин його нанесення (такі парфуми часто квіткові, фруктові або навіть пряні).
  • Нижні або базові ноти — саме ось ці останні ноти залишаються протягом кількох годин після розпилення аромату. Вони надають аромату глибину і часто є деревними або бальзамічними.

Обирайте парфуми, які відображають вас та ваші смаки. Які ваші улюблені ароматичні нотки? Можливо квітка ваніль? Свіжі цитрусові аромати? Чи можливо чисті легкі парфуми ваш ідеальний фаворит? 

Чим пахнуть парфуми Вікторія Сікрет?

Який секрет ароматичних нот найвідомішого світового бренду парфумів та туалетної води від Вікторія Сікрет? Цей бренд дійсно має широку лінійку ароматів, серед яких бестселер Bombshell — фруктово-солодкий аромат — фаворит усіх модниць. Бренд також має квіткові, свіжі, вишукані та гурманські аромати. 

Парфумерні поради, які розкриють вас і ваш аромат 

  • Будьте екофрендлі.

Не лише ароматичні ноти важливі у виборі вашого ідеального парфуму. Погодьтеся, що інколи хочеться відпочити від приголомшливих та яскравих ароматів, тому не дивно, що більшість жінок полюблять свіжі та чисті запахи. Ба більше, такі парфуми асоціюються із модною тенденцією — екофрендлі, тому більшість брендів, щоб забезпечити максимальну екологічність, виготовляють скляні пляшки та їх упаковування, які підлягають вторинному переробленню.

  • Тримайте кілька різновидів парфумів.

Не варто змушувати себе користуватися лише одним парфумом, адже вони легко можуть відображати ваш настрій у різні дні. Створіть невелику колекцію парфумів, як ольфакторну бібліотеку. Аромат, який ви оберете повинен покращити настрій та зарядити мотивацією. Який парфум ви оберете сьогодні?

  • Аромат може відповідати сезону.

Безумовно цитрусові класно підійдуть для спекотного літа та відпочинку десь на пляжі, а ось, наприклад, пряні та ванільні — для святкування затишного Різдва із родиною. Весна — час для фруктових і квіткових нот, щоб святкувати довгоочікуване оновлення природи.

Визначаємо чи підходить вам парфум

Варто розуміти, що існує хімія ароматів, тобто аромат по-різному реагує на різні типи шкіри. Щоб визначити, чи підходять вам парфуми рекомендуємо зробити наступне:

  • Бризніть парфумами на внутрішню сторону зап’ястя (ніякому разі не тріть зап’ястя разом, ця дія може спотворити аромат).
  • Дайте аромату проявитися ще кілька годин на вашій шкірі. Час від часу помічайте чи приваблює вас аромат впродовж усього дня, якщо так, то вітаємо, ви знайшли свій аромат! 

А взагалі, ми рекомендуємо, щоб ваші смаки керували вашим вибором, адже тільки це допоможе зробити вам правильний вибір у пошуку ідеальних парфумів, що підкреслять вашу особистість якнайкраще.