Як дізнатись, що парфуми вам не підходять

yak_diznatis_szo_parfumi_vam_ne_pidhodyat

Сподобались нові парфуми подруги? Хочете й собі такі? Не поспішайте! Часто парфуми, які на перший погляд підходять вам на всі 100, вже наступного дня можуть викликати головний біль, дискомфорт, можуть навіть дратувати. Отже, як дізнатись, що парфуми вам не підходять.

Занадто довго відчуваєте на собі запах парфумів.

Мабуть часто доводилось чути: “Якщо не відчуваєш на собі запах парфумів – значить вони тобі підходять”. Саме так і є. Вже за 10-15 хвилин після використання парфуму. Якщо ви зробили вибір, то нанесіть парфуми на шкіру і погуляйте 20 хвилин. Якщо за цей час не звикнете до запаху, то це не ваш варіант.

Погано себе почуваєте

Почала боліти голова, відчуваєте слабкість, чухається ніс – це не випадковість. Саме так здатні впливати на наш організм парфуми, які нам не підходять. Якщо вони вже дуже вам до вподоби і ви сумніваєтесь, що це саме парфуми таке з вами роблять, то відмовтесь від них на тиждень – так і перевірите, чи в парфумах справа.

На шкірі не такий аромат

Тестер, який нам дають понюхати в магазині парфумів має зовсім не такий запах, як на тілі людини. Справжній запах парфумів можна відчути під впливом тепла і у поєднанні з природнім запахом людини.

Невідповідність запаху вашому стилю

Від тендітної жінки з милою посмішкою віє пряний важкий аромат – це викликає подив. Саме тому потрібно вибирати парфуми, які відповідають вашому стилю, тільки тоді почуватимете себе комфортно.