Стандартні та нестандартні способи використання фену

fen_filips

Фен – необхідна річ для кожної жінки. У залежності від потреб, споживачки обирають різні моделі:

  • з одним, двома й більшою кількістю температурних режимів;
  • з різними типами насадок (дифузор, концентратор);
  • різних розмірів та потужності;
  • з додатковими функціями – наприклад, іонізацією струменя повітря, що забезпечить значно кращий стан волосся, яке регулярно сушать за допомогою фену.

Як обрати фен?

Якщо ви вирішили купити фен, важливо визначитися з моделлю.

Велика кількість насадок, температурних режимів і функцій вказують на професійну модель. Коштує такий прилад дорого, проте швидко окупиться при використанні в перукарні. До недоліків професійних моделей можна віднести їхню вагу – самотужки створювати зачіски за допомогою такого приладу досить важко.

Для людей, яким доводиться багато мандрувати, а також самостійно робити укладку, важлива компактність пристрою.

Потужність приладу вкаже на швидкість висушування волосся. Якщо ви маєте звичку щодня зранку мити голову перед виходом з дому, то чим довше й густіше волосся, тим потужнішим має бути фен.

Правила укладки волосся

Фен використовується тільки в тому випадку, якщо волосся чисте. Якщо намочити шевелюру, яка взагалі-то потребує миття, навіть після укладки зачіска виглядатиме неохайно.

Не економте на засобах для догляду за волоссям. Існують гелі, кондиціонери, спеціальні засоби для укладки. Застосування цих препаратів дозволить надати волоссю шовковистої фактури, спростить процедуру укладки. Без цього кроку при регулярному використанні фену волосся швидко втратить блиск і стане ламким.

Для надання пишності довгому волоссю варто висушити шевелюру, нахиливши голову вперед. Для формування пишної зачіски середньої довжини використовуйте насадку-дифузор.

Розділіть волосся на локони, пам’ятаючи, що надто щільні пасма складно просушити, а надто тонкі швидко просушуються, проте їх легко пошкодити гарячим повітрям.

При сушінні волосся слід використовувати режим теплого повітря. Гаряче повітря використовується тільки на незначний проміжок часу – для фіксації зачіски. А завершувати процедуру укладки слід охолодженням волосся холодним струменем.

Нестандартні способи використання фена

Креативні господині використовують фен і іншими способами:

  • для безболісного відклеювання пластира. Досить нагріти гарячим повітрям пластир і клей розім’якне, а пластир легко відклеїться. Подібним способом можна знімати наклейки різного типу – від цінників і до кумедних наліпок на холодильник, які так люблять наносити діти;
  • під час прикрашання тортів. Глазур на холодному повітрі досить швидко застигає. Якщо декор складний і ви боїтеся, що не встигнете сформувати належний дизайн, під час нанесення глазурі використайте фен. Глазур ляже гладеньким рівним шаром;
  • для підігрівання гарячого компресу;
  • для прискореного просушування нігтів після манікюру.

Цілком можливо, що чимало власниць фенів мають власні секрети стосовно їх нестандартного застосування. Головне – придбати якісний прилад і не боятися відпустити свою фантазію!