Картини в інтер’єрі – ідеальний декор стін дому

Кожен намагається зробити свій будинок затишним і красивим. Оформлення інтер’єру картинами є найоригінальнішим і доступним способом декору приміщення. Адже ще з давніх часів картини були прерогативою еліти. Ними прикрашалися стіни дорогих палаців і садиб, а писали полотна імениті художники.

Сьогодні завдяки стрімкому розвитку технологій, така прикраса доступна абсолютно кожному. Адже картина на полотні під замовлення може бути виконана в короткі терміни і з урахуванням будь-яких побажань замовника. Кожне полотно виготовляється індивідуально і відрізняється за якістю і манері написання. Їх багате різноманіття надає можливість власникам реалізувати свої ідеї, а також проявити творчий потенціал.

kartina_divchina_z_kulyami_na_naberezhnii

Картина «Дівчина з кулями на набережній»

kartina_moloko_v_oformlenni_vitalni

Картина «Молоко» в оформленні вітальні

Особливості інтер’єрних картин

Картини для інтер’єру квартири – це не просто прикраса стіни. Вони можуть виконувати безліч різних функцій:

 • Здатність маніпулювати простором;
 • Створення особливої ​​атмосфери і затишку;
 • Завершення дизайну приміщення;
 • Прикраса і індивідуальність обраного стилю;
 • Додатковий елемент розкоші;
 • Стильний елемент дизайнерського рішення;
 • Формування емоційного і психологічного фону.

Правильно підібраний виріб надає можливість створити неповторний, модний і гармонійний інтер’єр. Також за допомогою картин можна приховати наявні недоліки житла або навпаки підкреслити достоїнства. Головне при виборі виробу слідувати основним принципам оформлення інтер’єру.

Поради щодо оформлення інтер’єру картинами

Будь-який предмет декору може створювати потрібну атмосферу і впливати на настрій. Особливо це стосується картин, від вибору яких залежить загальний вигляд приміщення і перше враження про нього. За допомогою правильного розташування настінних полотен можна легко структурувати простір і досягати потрібного ефекту.

Оригінальний твір мистецтва, вивішений на стіні в залі, на кухні або в спальні дозволяє розкрити індивідуальність господарів, тому кожен вибирає свій стиль. Для оформлення інтер’єру дизайнери радять використовувати один із запропонованих стилів або при бажанні комбінувати їх:

 • мінімалізм;
 • консерватизм;
 • скандинавський;
 • кантрі;
 • абстракціонізм;
 • сюрреалізм;
 • модерн;
 • поп-арт;
 • авангард;
 • лофт і ін.

Кожен з них цікавий по-своєму і вибір залежить від особистих уподобань господаря. Так, наприклад, кухню можна оформити картинами в скандинавському стилі або в стилі лофт.

kartina_kafe_na_vulici

Картина «Кафе на вулиці»

kartina_dlya_kuhni_biryuzova_serpanok_v_stili_loft

Картина для кухні “Бірюзовий серпанок» в стилі лофт

Для вітальні та спальні ідеально підійдуть полотна в стилі Провансу і модерну.

kartina_zahid_na_uzberezhzhi

Картина «Захід на узбережжі»

kartina_yaskravii_snig

Картина «Яскравий сніг»

Велике значення також мають кольори. Це значно впливає на настрій і психологічний стан. У спальні краще розташовувати відтінки світло-синього тону, а в інтер’єрі кухні і передпокою ефектно виглядатиме червоний колір. Для вітальні підійде помаранчева, жовта або зелена гамма.

Правильне розташування картин в інтер’єрі

Для досягнення потрібного ефекту можна розташовувати інтер’єрні картини по одній осі або хаотично, в поєднанні з іншими елементами декору або фото. На сходовому прольоті гармонійно виглядають чорно-білі або сірі зображення. Також можна зробити підбір картин в інтер’єрі для розміщення на поличках або на поверхні інших предметів меблів.

kartina_obrisi_mista

Картина «Обриси міста»

При оформленні потрібно пам’ятати, що занадто велика картина здатна візуально зменшити приміщення, а зовсім маленька і одинична буде виглядати сиротливо. Картини в інтер’єрі 2021 року найчастіше розміщують в стилі триптих або диптих. Це своєрідний розподіл єдиного цілого зображення на частини. Модульні складові не обов’язково повинні бути одного розміру. Навпаки таке виконання буде виглядати особливо оригінально.

modulna_kartina_mistok

Модульна картина «Місток»

Можна взяти до уваги всі поради, але все ж оформлення інтер’єру картинами – це нескінченний політ фантазій. Кожен може реалізувати особисті ідеї і втілити в життя унікальне виконання, яке буде радувати своїм виглядом з кожним днем.

modulna_kartina_kviti_u_vodi

Модульна картина «Квіти біля води»

kartina_gubi_v_malyunkah

Картина «Губи в малюнках»