Купити Айфон 15: ціна в світі та Україні – чим обумовлена

Модний та стильний смартфон для активної людини. Це про Айфон 15. Зовсім недавно ми мали змогу спостерігати за презентацією чергового шедевра від Apple. Нова лінійка iPhone 15 перевершила всі очікування. Смартфони отримали нові потужніші процесори. Екрани стали ще яскравішими та чіткішими. Замість сталі виробник використав сплав титана, завдяки чому Айфон 15 став ще тоншим та легшим.
А професійна система камер запропонує світлини та відео найвищої якості.

Зрозуміло, що девайс преміального рівня за замовчуванням не може бути дешевим. Вартість Айфон 15 в США вже відома:

 • базова модель iPhone 15 – від 799 доларів;
 • Айфон Плюс з екраном 6,7 дюйма – від 899 у.о.;
 • iPhone 15 Pro – від 1099 доларів;
 • флагманський iPhone 15 Pro Max купити в Америці можна буде за ціною від 1199 доларів.

Це, звісно добре. Але якою буде ціна Айфона 15 в Україні? Відомо, що вартість продукції Apple для Європи є завжди вищою ніж для США. Наразі точні цифри невідомі. В інтернет-магазині авторизованого реселера вам повідомлять лише орієнтовну вартість. Очікується, що вона буде вираховуватися за курсом НБУ і включатиме низку націнок. Але не варто хвилюватися, адже коштуватиме Айфон 15 в Україні не на багато дорожче ніж в США.

З чого складається вартість iPhone 15

Завжди було питання, чому ж насправді Айфон взагалі, та iPhone 15 зокрема вартують так багато? Це, звісно, не лише про брендову назву чи символ статусу.
Айфони завжди належали до преміального сегмента ринку, а це не просто слівця для опису. 

Преміальність iPhone 15 – це комбінація передових технологій, якості виготовлення, дизайну, безпеки та послуг післяпродажного обслуговування.

Вартість лінійки Айфон 15

Перейдемо до самої суті – чому ж лінійка Айфон 15 вартує своїх грошей? Розгляньмо основні моменти.

Передові технології та компоненти:

 • Процесори A16 Bionic та A17 Pro – центральний мозок смартфона, який забезпечує швидкодію та ефективність, відрізняється унікальною архітектурою та високими технічними характеристиками.
 • OLED Super Retina XDR дисплеї 6.1 або 6.7 дюйма – високоякісний екран, що радує своєю чіткістю, передачею кольору та яскравістю.
 • Система професійних камер – продумані лінзи та об’єктиви, які дозволяють робити професійні фото та відео.
 • Батарея – її ємніть поки не розголошується, але завдяки збільшенню місткості та більш енергоефективному процесору її ресурсу вистачатиме на довше.
 • Унікальна операційна система – новий iOS 17, який принесе користувачам цілий ряд нововведень та поліпшень.

Ще один ключовий момент – це якість збірки та матеріали корпусу. Айфон 15 виділяється своїм надійним та стильним титановим корпусом. Такий вибір матеріалу гарантує не лише відмінний зовнішній вигляд, а й довговічність пристрою. З ним можна сміливо занурюватися у воду й не переживати, що від дощу чи поту смартфон назавжди зупиниться.

Окремо можна виділити й фірмовий сервіс. До нього входять:

 • Безпека. Бренд завжди піклувався про безпеку своїх користувачів. Нова лінійка Айфон 15 не стала виключенням. Унікальні функції захисту даних, а також апаратна безпека, роблять смартфон Епл надійним помічником в сучасному світі.
 • Післяпродажне обслуговування. Придбання Айфона – це не тільки придбання техніки, а й обрання партнера, який завжди прийде на допомогу.
  Офіційні сервіс-центри Apple гарантують якісний ремонт, консультації та допомогу в налаштуваннях.
 • Постійні оновлення ОС допоки смартфон технічно підтримуватиме оновлені версії iOS. А це в середньому 8 років після продажу.

Отже, ціна Айфона 15 в Україні не є низькою. Але це обумовлено багатьма причинами. Купуючи смартфони бюджетного рівня на базі Android, користувачі змушені їх змінювати вже за кілька років після купівля. iPhone 15 натомість вірою та правдою слугуватиме власнику принаймні 5-8 років. А це варто витрат.