Ірина Шкоропад – власноручні дива для себе та інших!

shkoropad1

Мистецькі речі львів’янки Ірини Шкоропад ексклюзивні тим, що більшість із них зроблені не на замовлення.

– Розкажи трішки про себе – де виросла, чим захоплювалась у школі. Де навчалась? Як прийшло до тебе вміння (чи потреба) виготовляти мистецькі вироби і чому саме вироби з повсті?

– Дитинство було звичайне. Завжди любила рукоділля. Вишивала, гачкувала, в’язала. Навчалась у школі №89, потім у ЛНУ ім. Франка. Першу квітку мене навчила робити одна знайома, яка вже на той час багато вміла і знала.

– Скільки часу ти працюєш над своїми виробами? (В сенсі – з якого року)? А також скільки часу йде на виготовлення кожного виробу?

– Познайомилася з технікою фелтінгу у 2011 році. Цікавилася різними видами рукоділля, але вовна сподобалася найбільше. Вироби є різні, то й часу на виготовлення йде для кожного виробу по-різному.

– Тобі вдалося за цей час вийти на новий рівень і знайти свій стиль? Коли ти це зрозуміла і як відчула?

– Без натхнення нічого не буває… Спробувала – сподобалося. Довший час нікому не показувала, того що роблю, згодом наважилася… Щодо стилю важко відповісти… Роблю те, що відчуваю, що подобається насамперед мені. Важко робити щось на чиєсь прохання, бо часто одні й ті ж речі уявляємо по-різному.

– Чи маєш можливість спілкуватись із такими ж майстринями? Може, збираєтесь у клубі чи на ярмарках? Де найбільше можна побачити та придбати твої вироби?

– Я рідко спілкуюся з іншими майстринями. Тепер робіт маю дуже мало і нових практично не роблю. Шукаю нові джерела натхнення і чекаю, поки наймолодший син піде в садок. Мої вироби можна побачити на моїй сторінці у Facebook .

– Очевидно, тепер у тебе є коло шанувальниць і замовниць. Можеш виготовити для них все, що вони забажають чи попередньо обговорюєш усі можливості та може навіть радиш, чого не варто робити?

– Є роботи за які візьмуся радо і впевнена, що зможу зрозуміти замовника. Інколи просто кажу, що не зможу. Якщо просять поради, то звичайно зможу порадити. Але все ж люблю коли у мене купують вже готові роботи. Вони завжди створенні з величезним натхненням. Мої роботи є у різних країнах світу: США, Канада, Німеччина, Італія, Австралія,Україна.

– Окрім захоплення цим видом мистецтва як проводиш час? Чи встигаєш поєднувати приємне з корисним?

– У мене тепер з’явились інші захоплення, завдяки яким нові вироби з повсті стануть ще кращими і будуть випромінювати позитив. Та поки що це мій невеличкий приватний секрет.

– Ти ставиш перед собою амбітні цілі – наприклад, виготовляти вироби для зірок і знатних людей?

– Я боюся “творчого вигорання”. Тому усього потрошки. Головне – не перепрацювати (робота важка фізично). У всьому має бути гармонія. Коли бачу, що надто багато всього, то зупиняюся… це така своєрідна медитація.

– Ти би хотіла мати власний салон чи окрему галерею в майбутньому? А може навіть майстринь-помічниць?

– Мріяти можна, а час покаже 🙂

Дякую за цікаву розмову. Нехай тобі легко працюється і гарно компонується! А також бажаю знайти нові форми самовираження для душі!

Спілкувалась Оксана Кришталева

shkoropad2

. . . . . .

shkoropad3

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

shkoropad4
shkoropad5
shkoropad6
shkoropad7

. . . . . . .

shkoropad8
shkoropad9