7 порад, як стати щасливою

Правила та рекомендації, що покращать ваше життя

szastya-1

Сам собі хазяїн

Дослуховуйтеся до порад близьких, але не дозволяйте оточуючим нав’язувати свою думку. Тільки ви знаєте, що вам потрібно для щастя.

Цінуйте своє

Не заздріть іншим людям і не порівнюйте себе з ними. Чужі досягнення мають мотивувати до кращого, а не викликати бажання “обійти суперника”. Не важливо, хто у компанії найуспішніший, важливо, аби ви були щасливі…

Будьте активними

Фізична активність сприяє виробленню серотоніну та дофаміну (гормонів щастя). Заняття спортом покращують самооцінку, самопочуття, зовнішній вигляд.

szastya-2

Не шкодуйте

Зроблені помилки не повернеш назад. Подумайте, чому вони були здійснені, зробіть для себе висновки і рухайтеся далі. Присвятіть свій час майбутньому, а не минулому.

Дивіться в корінь речей

Більшість проблем можна усунути. При виникненні труднощів не засмучуйтесь, а подумайте, як покращити життя і реалізуйте ідею. Якщо ж ситуація не вирішується – навчіться з нею жити. Так, це не легко, але життя без стресу і поганих думок того варте.

Створіть позитивний фон

Приберіть дім та робоче місце, прикрасьте їх красивими речима, усуньте недоліки, котрі вас нервують. Ви маєте прокидатися, працювати і відпочивати в комфортних умовах.

szastya-3

Займайтеся профілактикою хворіб

Більшість здорових людей щасливі, а більшість щасливих – здорові. Подбайте про свій організм вже сьогодні, аби уникнути болю та прикрих обмежень в майбутньому.