Як бути щасливим

woman-1246844_1280

Рецепти щастя

Усі хочуть бути щасливими. Ми бажаємо щастя одні одним, шукаємо його самі. І уявляємо собі картинку, де щаслива людина – успішна, багата, здорова, їздить на дорогій машині, живе у великому будинку… Тобто сприймаємо факт щастя як ознаку цілого життя. Не ділячи його на якісь моменти чи етапи. На жаль, якщо дивитись на ситуацію так, то виходить, що справді щасливих людей не існує.

Як же бути щасливим?

Насправді все, як завжди, набагато простіше. Щастя – це можливість робити те, що приносить нам задоволення і уникати того, що робить нас нещасними.Важливо бути уважним до себе. І чітко розуміти, які саме дії роблять нас щасливими, а також навчитись переживати їх якомога повніше.

Кожна людина переживає найрізноманітніші емоції, стикається із дуже різними подразниками. Але бути щасливим можна бути лише внутрішньо. Те, що торкається нас зовні, особливо матеріальні речі, не роблять нас щасливими. Тому надіятися, що покупка нової сукні чи гаджета принесе щастя – неправильно.

happiness-824419_1280

Щастя у собі треба розвивати. Це реально. Психологи вважають, що відчуття, яке ми переживаємо тоді, коли щасливі – це не стан, а, власне, навик нашого сприйняття тієї чи іншої дії. Взагалі можна навчитись бути щасливим практично весь час, якщо виробити звичку радісно сприймати те, що з нами відбувається.

Надто багато часу ми продукуємо думки хвилювань, переживань. Ми згадуємо чимало подій із минулого, сварок, стресових ситуацій. Ганяємо їх по колу, постійно переживаючи одні і ті ж емоційні переживання. Чи добре це? Звісно, ці почуття є природними. Однак не варто приділяти їм занадто багато уваги. Потрібно навчитись переключатись, аби не зациклюватись у такому стані.

Так, щоб бути щасливим, варто лише вчасно виявляти у себе моменти непотрібної тривоги, переживань, вимикатись і думати про інше. Так ми зможемо відкриватись світлому і доброму,запрошуючи у своє життя нові щасливі миті. Спробуйте контролювати свої думки, навіть якщо зараз, читаючи ці слова, вам здається, що це нереально. Лише трохи практики і ви самі відчуєте відповідь на питання як бути щасливим.