Чому Христина Панасюк змінила підбори на берці?

panasyuk1.jpg (102.21 Kb)– Про тебе я довідалась із інтернету: шукала цікаві поезії та пісні на тему Майдану і АТО. Інтернет для молодих – то велика сила. І ти дуже популярна (принаймні, додатися в друзі на Фейсбук я вже не маю шансів). Скільки часу ти співаєш і чому саме тематика Майдану й АТО? Христина Панасюк: Співаю про те, що на душі, що болить, за що радію і про що хвилююся. Тематика пісень в мене різноманітна, багато пісень про кохання, пісні присвячені благодійним фондам, що опікуються дитячими будинками і онкогематологіями. Якщо чесно ніколи не думала, що напишу стільки пісень про війну і Україну. Але після написання перших почала отримувати прохання написати про той чи інший підрозділ чи бригаду. Так на світ з`явилися пісні про артилерію,про розвідку, про десантників. Пісні Христини Панасюк: «Присягу двічі не дають», «Ти змінила підбори на берці», «Я подарую тобі світ».

Детальніше – тут
– Поза співами з гітарою хто ти у житті? Христина Панасюк: у житті я вчитель музики у музичній школі та концертмейстер. Люблю роботу з дітьми. Вони непередбачувані, щирі . Завжди є чому в них повчитися. Люблю фотографувати, у вільний час інколи займаюсь монтажем відео до своїх пісень, а читаю переважно в потягах і автобусах. – Чи є серед твоїх друзів професійні музиканти і чи ви разом виступали? (Наприклад, чи бували в зоні АТО, а може виступали перед солдатами і волонтерами)? Христина Панасюк: звісно за ці три роки я познайомилась з величезною кількістю артистів. Під найбільшим враженням від зустрічі і спілкування з Адою Миколаївною Роговцевою. Ця мегалюдина робить дуже багато і віддає всі свої сили людям, не шкодуючи себе.

Я бачила, як її сприймають бійці – як маму! Вона така і є! Щира, добра, та, що обіймає усіх і щаслива від цього! Вона їздить на передову і в госпіталі, робить дуже багато заради перемоги! Світлана Тарабарова – промінчик сонця. Емоційна, справжня!!! Від початку війни підтримує бойовий дух бійців. Гурти Тінь Сонця, Тарута, Гайдамаки, От Вінта, (мої земляки з Рівного) Натоліч,та Сергій Файфура підтримують бойовий дух бійців і патріотизм у місцевого населення. Заряджають позитивом і вірою в краще! Музикант Святослав Бойко, лідер гурту Широкий Лан. Він сам пише дуже гарні пісні і їздить постійно в АТО як волонтер. Олексій Горбунов – мегалюдина,що дарує частинку себе пораненим бійцям в шпиталях, на різноманітних концертах. Я вражена від пісень , від сили духу і водночас скромності!!! Насправді список набагато більший. Я щиро радію,що величезна кількість артистів не залишились байдужими!!! panasyuk3.jpg (85.21 Kb) – Бути популярним – це добре чи погано? Тобі мабуть приходить багато листів і вражень від слухачів. А може й немало пропозицій виступити? Христина Панасюк: я не вважаю себе популярною.

Я звичайна людина. Повідомлень справді буває немало, а серед не дуже важливих гублю щось цінне і термінове. Але все ж намагаюсь відповідати на повідомлення, особливо ті, що з фронту,тому, що самій необхідно знати, розуміти, відчувати. За ці роки настільки звикла їздити на схід, що не бувши там місяць, починаю себе картати, що нічого не роблю. Там інша реальність: або чорне, або біле… і люди,які звикли ризикувати своїм життям заради твого спокійного сну… – Як ти себе бачиш через 10 років і в якій країні хочеш жити? Христина Панасюк: важко сказати, якою я себе бачу. Життя непередбачуване і лише Богу відомо, ким ми будемо через 10 років. Знаю лише, що хочу жити в Україні. В мирній, процвітаючій.

Ми багата країна з родючою землею, морями, талановитими людьми. Як показали 3 останні роки, ми багаті на милосердних людей! Тих, які можуть прийти на допомогу, підтримати, не дати впасти. Людей, що відбудовують країну! І дай Боже, щоб країною керували люди , які люблять Україну, а не гроші, тоді ми всі відчуємо зміни на краще! Дякую за розмову. Нехай твої пісні, Христино, стануть натхненням для нас! Спілкувалась Оксана Кришталева

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!