Що і для кого малює Наталя Курій-Максимів?

kurii_osnovna.jpg (140.73 Kb)

- Наталю, Ви професійний художник, правда ж? Тобто, Ваші картини - не захоплення, а робота?

- Так, це моя основна улюблена праця. Я дуже люблю свою роботу і не уявляю свого життя без неї. Творчо працюю щодня, навіть у свята. У мене є традиція, в Новий рік починати нову картину або завершувати стару. Особливість такої роботи в тому, що вона не набридає, вона не перетворюється в рутинну, а приносить задоволення, і процес, і результат. Професія художника – це постійний пошук натхнення, постійні враження, задуми, розвиток. Це надзвичайно добре бути художником!

kurii_3_angeli.jpg (189.03 Kb) kurii_zvizdarka.jpg (1.47 Kb)

- Як Ви популяризуєте свою творчість? У яких цікавих проектах берете чи вже взяли участь?

- Спочатку я взагалі не мала уявлення, як популяризувати свої картини.


Я не робила цього навмисно, все відбувалось поступово, природно. Просто брала участь у виставках, проектах, організовувала свої виставки. Потім самі музеї та галереї з різних міст почали запрошувати і я, звичайно, не відмовлялась, оскільки це мені було дуже цікаво. І, звичайно, інтернет, соцмережі, сайти – це теж дуже важливо для популяризації творчості художника.

kurii_angel.jpg (168.95 Kb) kurii_korova.jpg (123.64 Kb)

- Як Ви ставитесь до того, що Ваші роботи стають вільно доступними у соцмережах?

- Спокійно. Хоч часто і обурює, коли використовують твої твори без дозволу і зазначення автора, але до цього звикаєш і починаєш ставитись з гумором. Гірше, коли перемальовують і видають за своє, а потім ще й примудряються це продавати.


kurii_kolyadniki.jpg (1.54 Kb) kurii_muziki.jpg (125.11 Kb)

- Які мотиви у Ваших роботах переважають? Чому Ви зображаєте саме їх?

-Якщо глянути на мої картини на склі, то це етномотиви, які є і в анімалістиці, і побутових чи релігійних сценах. Народ – основне джерело мого натхнення. Фольклорні мотиви дуже багаті та цікаві, вони наповнені духом казки, легенди, давньої мудрості і гумору. Я росла в Карпатах, і мені дуже пощастило, тому що я відчула ці традиції на собі. Вони в мені всередині, а не просто прочитані чи досліджені. І цьому я завдячую своїм батькам і бабусі, які дали мені такий шанс відчути всю глибину бойківського гірського краю та частково зрозуміти їхні традиції. Це все відбулось мимовільно, в дитинстві, де я могла днями проводити час у лісі, досліджуючи кожне дерево, уявляти лісовиків і гірських духів, слухати інколи лякливі перекази, спілкуватись з домашніми тваринами, поважати їх.

kurii_portret.jpg (34.09 Kb)

- А малюєте щось на замовлення? Наприклад, може хтось просив Вас оформити стіну чи виконати роботи на певну тематику для інтер'єру?

- Так, звичайно, я можу малювати на замовлення. Але таке замовлення має бути близьке мені по духу і не перечити моїй творчій манері.


Часто просять намалювати портрет у моєму стилі, і я це роблю, і все дуже подобається, і мені, і замовнику. Також є досвід оформлення інтер’єрів, розписи та мурали. Я загалом позитивно ставлюсь до замовлень, адже це складова професійної діяльності художника.

kurii_pisanki.jpg (133.71 Kb)

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

kurii_svyata_rodina.jpg (187.79 Kb)

- Як Ви встигаєте поєднати родинне життя із професійним?

- Родина – завжди має бути на першому місці. Це основа. Я щаслива людина, оскільки в моїй сім’ї мене розуміють та підтримують, сприяють моєму творчому зростанню. і тому мені не важко поєднувати роботу і родинне життя.


Дякую за розмову. Бажаю Вам популярності, а насамперед наснаги, позитивних емоцій та часу на все творче!

Спілкувалась Оксана Кришталева зі Львова

kurii_rodina.jpg (1.17 Kb) kurii_yurii_zmieborec.jpg (132.45 Kb) kurii_spivaki.jpg (142.51 Kb) kuriirodina_na_konyah.jpg (142.59 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!