Розгладжуємо зморшки та позбуваємось жирного блиску

limon_skrab_tonik_maska.jpg (125.82 Kb)При великому бажанні боротись зі зморшками, які реальному віку додають ще з десяток років, можна спробувати вдома. Звісно, що для видимого результату потрібен час та витримка, адже це справа не з легких. Сьогодні пропонуємо приготувати відновлюючі тонік та скраб з лимона.

Розгладжуємо зморшки

Лимон дуже добре допомагає в боротьбі зі зморшками, адже вітамін С сприяє виробленню коллагену в наших клітинах. Щоб приготувати маску-тонік, яка розгладить зморшки, потрібно з'єднати 200 мл молока і 150 г жирних вершків, нагріти суміш на плиті, але не кип'ятити. В цій теплій суміші замочити, нарізану на шматки, половину лимона на декілька годин. Таким тоніком потрібно протирати шкіру обличчя вранці і ввечері - результат не забариться.

Усуваємо жирний блиск

Завдяки своїм властивостям лимонна кислота допомагає позбутися жирного блиску, вугрового висипу та омертвілої шкіри - потрібно просто власноруч приготувати лимонний скраб. Для приготування скрабу потрібно з'єднати 2 ст.л.
лимонного соку, 1 ст.л.цукрової пудри і 1 ст.л. оливкової олії. Скраб нанести на шкіру обличчя легкими рухами, трішки помасажувати і відразу змити холодною водою. Цю процедуру потрібно виконувати 1 раз на тиждень. ..
22.01.2020
Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2021.