Як гарно зав’язати шарф

5_217

Прийшла осінь, а з нею – дощ, холод, вітер. Так і хочеться зранку, йдучи на роботу, закутатись і щось тепленьке. Ну гаразд, як мінімум – заховати шию у затишний шарфик. А іноді просто довершити ним образ. Проте часом буває дуже складно «вкласти» цей аксесуар так, щоб виглядати бездоганно. Розказуємо, як це зробити.

Варіант перший

Почнемо із елементарного класичного варіанту. Беремо шарф і, наче обмотуємо ним шию: кінці перекручуємо і випускаємо спереду (дивись фото). Це дуже просто, та разом із тим елегантно.

9885670-1

Варіант другий

Для цього варіанту найбільше пригодяться хустини. З ними працювати буде найлегше. Отже, закидаємо кінці за шию, далі повертаємо їх наперед, але так, щоб їх довжина не співпадала. Далі той, що довший піднімаємо до шиї і заправляємо його всередину.

sharf-palantin-v-kletku-burberry-12_600

Варіант третій

Французький вузлик – третій простий варіант носіння шарфика. Цікаво, що він є універсальним варіантом, його можна використовувати під різні стилі. Користуються ним як жінки, так і чоловіки. Для цього складаємо шарф по довжині навпіл, закидаємо на шию, а тоді в петлю, що утворилась, протягуємо кінці. Регулюємо так, як нам зручно.

kak-zavyazat-sharf-frantsuzskiy-uzel

Варіант 4

Ще один простий спосіб – зробити із шарфа хомут. Це зробити дуже легко, варто лише зав’язати кінці шарфа у вузлик, обмотавши його навкруг шиї. Все зайве просто приховати.

sharf-homut-spitsami-shemy-32

Варіант 5

Чудово захистити шию вийде, якщо просто закинути кінці шарфа назад. Таким чином шия добре захищена і у теплі, а кінці шарфа не заважають.

Варіант 6

Сховати шарфом можна не лише шию, а й голову. Це не лише затишно у холодну погоду, а й дуже елегантно. Як? Просто одягни шарф на голову, ніби хустину, а обидва кінці закинь назад. Чудовий образ. Один із кінці може кокетливо повернутися знову спереду. Тут уже залежить і від довжини шарфа, і як кому зручно.

2430-9-1543243081-1024x683

Варіант 7

Елементарний спосіб – закинути шарф на шию і зав’язати звичайний вузол. Здається, що надто банально, однак коли тканина м’яка, а сам шарф довгий, то виглядає дуже красиво. А якщо змістити кінці і один зробити довший, то можна його закинути назад. Теж буде гарно.

Варіант 8

Підійде для таких курток, де нема комірця, або ж він дуже маленький. Візьміть ваш шарф та складіть його навпіл. Накиньте на шию і протягніть вільний кінець у петлю, тоді другий – у ту ж петлю, але поверх першого кінця. Такий варіант ще називають французьким вузлом.