Колір весільної сукні

suknya

– Шанувальниці традицій довго не міркують – вони обирають білу сукню як символ чистоти й святковості. Секрет у тім, що будь-яка біла тканина з часом жовтіє, тому вбрати чисто білу сукню потім уже не доведеться, попередньо не відбіливши. Тому біла сукня переважно одноразова. Та й видно кожну пилинку. Але є наречені, які не уявляють себе в чомусь кольоровому.

– Дами з родзинкою та амбіціями вносять свої корективи у весільні шати і замовляють сукні з відтінками: кольору шампань, айворі, кави з молоком і подібні.

suknya2

– Прихильниці сезонних кольорів керуються символами кожної пори року: взимку — біле або сріблясте, влітку — кольору сонця, трави чи квітів, восени — золотаве або червоне, а навесні — кольору неба чи першого листя, щоб виглядати органічно із довкіллям.

suknya3

– Наречені з Індії, Китаю та Японії обирають червоний, адже це колір кохання і енергії, до того ж його видно здалека. Іншими за популярністю після червоного на Сході є зелений і жовтий.

– Іспанські наречені нагадують апельсинки і вдягають у день весілля помаранчеві сукні. Недарма ж у цій країні дерево помаранчі є символом вічної молодості.

suknya4

– Останніми роками стали можні так звані сукні морських кольорів у поєднанні із кольоровими квітами. Це зазвичай усі відтінки блакитного, бірюзового, ультрамаринового або модний колір, який називають “м’ятним”.

suknya5

– Бузкові, аметистові та відверто фіолетові кольори на весільній сукні свідчать про наречену дуже тендітну, трішки дитячу і гонорову. Такий колір вкрай рідкісний серед весільних шат. А ще “фіолет” чи “дика фрезія” пасуватиме далеко не кожній.

suknya6

– Не дивина тепер і чорне весільне плаття. Особливо личить пристрасним брюнеткам і сміливим нареченим. Мабуть, хтось із традиційних гостей подумає, що наречена захоплюється магією або готикою, але зазвичай це не так. Класичний чорний виглядає стильно на солідній вечірці та підкреслює фігуру. До того ж на ньому добре видно стрази, нашивки, квіти чи ще там що собі молода придумала почепити.

suknya7

– 25-річна австралійка вирішила порушити традицію і вибрала для церемонії одруження не білу, а чорну весільну сукню. Подружки нареченої теж були в чорних сукенках, а наречений – у вишневому піджаку і чорних шкіряних штанах.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

– Трапляються на весіллях і чорно-білі плаття. Дизайнери запевняють, що у цьому контрастному поєднанні приховано символ єднання чоловічого та жіночого начал.

suknya8

– Прихильники історичної реконструкції або палкі шанувальники певних історичних епох підбирають собі сукні у відповідному стилі: княжа доба, ретро, буремні 70-ті тощо. Важливо знати, що стилістику всього весілля підбирають під плаття нареченої, а не навпаки.

suknya9

– І найцікавішим та найбільш традиційним для українки є стилізований народний костюм у поєднанні з весільними кроями. Елегантна вишивка з мережкою, стрічки і корсети та інша фанаберія – це дороге задоволення. Надодачу такий же орнамент повинен мати на своїй сорочці й наречений, аби виглядати парою. Але ж гарно, погодьтеся! І по-українськи!

suknya10