Корисні звички

У кожного з нас є звички, з якими проживаємо щодня. Однак, замінивши декотрі з них або набувши нових, ми покращимо своє життя.
korisni_zvichki.jpg (59.77 Kb)
Звички суттєво спрощують багато щоденних дій та вчинків, які ми виконуємо автоматично. Є серед цих звичок добрі, погані та просто звички. У кожного - свої. Однак, якщо додати до щоденного розпорядку корисні звички, то згодом наше життя крок за кроком зміниться.
- Дієтологи радять зранку натще пити воду, аби запустити організм і вивести з нього токсини, що назбирались.
- Більше рухатись і ходити пішки.

Сучасні жителі великих міст стали дуже комфортними і максимально спрощують собі життя. Однак, тривале сидіння жодним чином не допомагає.
- Дозволяйте своїй голові трішки відпочити від думок і ґаджетів. Особливо коли маєте змогу кудись їхати чи йти - споглядайте, не думаючи. Мозок відпочине і віддячить вам свіжими думками та цікавими ідеями.
- Кладіть речі на місце. Не чекайте вихідного дня, коли влаштуєте генеральне прибирання.
Річ, яку автоматично кладете на своє місце, зекономить багато часу за те, аби її знайти навіть в потемках.
- Їжте без поспіху і насолоджуйтесь тим, що їсте. А ще краще - споживайте їжу з файними людьми.
- Викидайте з голови і з хати речі, якими давно не користуєтесь. І робіть це без жалю. Якщо речі добрі та ще можуть комусь послужити, віддайте їх.
- Шукайте і знаходьте позитив у буденних речах. Адже ви живете тут і тепер, а не десь і колись. Щодня нас оточують позитивні люди чи речі.

А ще краще - станьте для когось позитивним.
- Любіть те, що робите. Якщо ж робота більше нагадує панщину, то поміркуйте, що вас обтяжує і шукайте позитив. Або змінюйте роботу.

Цікаве відео на нашому каналі: Листівка на День матері з фетру


- Знаходьте бодай дрібку часу на щось цікаве і корисне: кросворди, анекдоти, розмову із друзями, але уникайте просиджування у соцмережах. Бездумне гортання стрічки новин краде час і навіває меланхолію.
- Частіше кажіть друзям, рідним і знайомим, що вони важливі для вас. Не втомлюйтесь робити компліменти щодня. Хоч є речі очевидні, але кожному з нас важливо це почути.
Повірте, добре слово повернеться сторицею і саме тоді, коли ви цього будете потребувати.
- Поспішайте повільно. В житті є дуже мало подій, де потрібен поспіх. Це - народження, хвороба чи смерть. Все інше краще вирішувати, добре обміркувавши.
- Адекватно оцінюйте свої можливості, поважаючи свої обмеження. Не обіцяйте того, чого апріорі не хочете робити.

Краще зробіть без обіцянок.
Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2020.