У кожного з нас є звички, з якими проживаємо щодня. Однак, замінивши декотрі з них або набувши нових, ми покращимо своє життя.
Звички суттєво спрощують багато щоденних дій та вчинків, які ми виконуємо автоматично. Є серед цих звичок добрі, погані та просто звички. У кожного – свої. Однак, якщо додати до щоденного розпорядку корисні звички, то згодом наше життя крок за кроком зміниться.
– Дієтологи радять зранку натще пити воду, аби запустити організм і вивести з нього токсини, що назбирались.
– Більше рухатись і ходити пішки. Сучасні жителі великих міст стали дуже комфортними і максимально спрощують собі життя. Однак, тривале сидіння жодним чином не допомагає.
– Дозволяйте своїй голові трішки відпочити від думок і ґаджетів. Особливо коли маєте змогу кудись їхати чи йти – споглядайте, не думаючи. Мозок відпочине і віддячить вам свіжими думками та цікавими ідеями.
– Кладіть речі на місце. Не чекайте вихідного дня, коли влаштуєте генеральне прибирання. Річ, яку автоматично кладете на своє місце, зекономить багато часу за те, аби її знайти навіть в потемках.
– Їжте без поспіху і насолоджуйтесь тим, що їсте. А ще краще – споживайте їжу з файними людьми.
– Викидайте з голови і з хати речі, якими давно не користуєтесь. І робіть це без жалю. Якщо речі добрі та ще можуть комусь послужити, віддайте їх.
– Шукайте і знаходьте позитив у буденних речах. Адже ви живете тут і тепер, а не десь і колись. Щодня нас оточують позитивні люди чи речі. А ще краще – станьте для когось позитивним.
– Любіть те, що робите. Якщо ж робота більше нагадує панщину, то поміркуйте, що вас обтяжує і шукайте позитив. Або змінюйте роботу.
Читайте також: 20 віршів та пісень про маму
– Знаходьте бодай дрібку часу на щось цікаве і корисне: кросворди, анекдоти, розмову із друзями, але уникайте просиджування у соцмережах. Бездумне гортання стрічки новин краде час і навіває меланхолію.
– Частіше кажіть друзям, рідним і знайомим, що вони важливі для вас. Не втомлюйтесь робити компліменти щодня. Хоч є речі очевидні, але кожному з нас важливо це почути. Повірте, добре слово повернеться сторицею і саме тоді, коли ви цього будете потребувати.
– Поспішайте повільно. В житті є дуже мало подій, де потрібен поспіх. Це – народження, хвороба чи смерть. Все інше краще вирішувати, добре обміркувавши.
– Адекватно оцінюйте свої можливості, поважаючи свої обмеження. Не обіцяйте того, чого апріорі не хочете робити. Краще зробіть без обіцянок.