Соняшникове насіння

Люди умовно поділяються на тих, хто лузає і тих, хто не лузає насіння соняшника. А втім...
nasinnya_sonyashnika.jpg (38.14 Kb)
- Лузання соняшникового насіння належить до дрібної моторики. Отже, навіть якщо ви його лущите не собі, а, скажімо, дітям, в цьому є користь і для вас.
- Лузання насіння - це своєрідна медитація, тобто процес, що має психотерапевтичний ефект. Щоправда, лузати насіння варто витятково пальцями, а не зубами, аби не пошкодити зубну емаль.
- Свіжий врожай соняшникового насіння з'являється на початку осені. Для того, щоб соняшник дозрів, треба 3 місяці.

Кожна дозріла квітка соняшника складається з приблизно 1000-2000 насінин.
- Існують три види насіння соняшника - чорні, смугасті й білі. У світі налічується 110 видів соняшників. Є серед них і неїстівні (декоративні) - знамениті соняшники Ван-Гога.
- Цікаво й те, що в Ізраїлі та Туреччині лущене насіння соняшника пропонують як закуску в кінозалах замість роздутого попкорну, адже воно поживніше і має гарний смак.
- У насінні міститься приблизно стільки ж кальцію, як у сметані чи фруктовому йогурті. Зернята соняшника багаті вітамінами, які зміцнюють шкірний покрив і слизові оболонки, нормалізують кислотно-лужний баланс.


- Старші пані люблять лузати зернята заради схуднення. Хоч правду кажучи, соняшник доволі калорійний.
- Соняшникова олія — найбільш поширена й дешева у світі. На ній готують їжу вдома і в дорогих ресторанах.
- Соняшник— це медоносна рослина. Один гектар соняшника «дає» 50 кг меду. Мед, зібраний бджілками із квітів соняшника, має дуже насичений жовтий колір.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму


- Звичка спілкуватись, лускаючи при цьому насіння соняшника, залишилась у деяких віддалених селах. При цьому розмова ведеться ніби не напрямки, а натяками і є час поміркувати над сказаним.


- Цілком неприйнятно лускати насіння на робочому місці, при роботі з клієнтами і у присутності чужих людей. Навіть не надто бридливі відвідувачі можуть потрактувати це як неповагу до себе. Отож, процес медитації з соняшниковим насінням - дуже приватний та індивідуальний.
- Традиції мусульман свідчать про те, що лузати насіння - ознака поганого тону і неповага до співрозмовника. Те ж стосується і звички жувати жуйку або гризти інше насіння під час розмови. (Приміром, для більшості американців жуйка і розмова - річ звична і необразлива).

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.