Дрібна моторика як порятунок для жінки!

Дрібна моторика - це злагоджена і уміла робота наших пальців. Вона тому і називається дрібною, що пальці змушені виконувати складні та тонкі рухи. На кистях рук розташовано безліч рефлекторних точок, від яких йдуть імпульси в центральну нервову систему.
Масажуючи певні точки, можна впливати на внутрішні органи, які із цими точками пов’язані. Так, масаж великого пальця підвищує активність головного мозку. Вказівний палець пов'язаний зі шлунком, середній – із кишківником.
Про це чудово знають психологи та педіатри. Саме тому вони закликають розвивати дрібну моторику в дошкільнят. Перевірено, що діти, які частіше працюють пальчиками, швидше розвиваються і починають говорити. От з віком ця звичка - працювати пальцями - стає чомусь неактуальною. А дарма.
Дорослі часто вважають ручну працю чимось зайвим. Однак, не всі.
Більшість жінок таки не можуть витлумачити, для чого їм це. Та факт очевидний - після таких міні-вправ вони почуваються краще. До того ж, матусі, у яких маленькі діти, мають чудову нагоду проробляти дрібну моторику зі своїми малючками.
Діти-дошкільнята пізнають світ через дотики. І тому матусі можуть допомогти їм ліпити, розкладати ґудзики, перебирати зерно, нанизувати намистини, вишивати, шити, місити, малювати, шнурувати...
Читайте також: 20 віршів та пісень про маму
Також дуже добре, коли діти грають на музичних інструментах.
Є у дрібній моториці ще одна велика користь: вона відволікає нас від бездумного повзання нетрями інтернету і пасивного совгання пальцем по сенсорному екрану. І це мабуть найкраще, що можна придумати в час тотально "заґадженого" (від слова "ґаджет") сьогодення.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc
Дякуємо!
Підтримайте Korali.info!
Become a Patron!
15.03.2018