Різдвяні віншування зі Львова

lviv_rizdvo

***

Колядують вертепи на площі Ринок! Лине аромат солодких мандаринок! Якщо хочеш потрапити в казку знову, завітай на Різдво до Львова!

lviv_mandarinki

. . . . . . . . .

***

У центрі Львова шопка і вертеп! Вітрини світяться гірляндами казково! Для чого нам Різдво? – запитую у себе. Повірити в дива, Дитиною побути знову! Нехай осяє кожного із нас Любов Ісуса в цей святковий час!

***

Незмінна пані Пампухова вітає вас всіх зі Львова, частує пампушками, радіє разом із вами! Пампушки з мармулядою, чоколядою, рожею і сиром! Нехай рік прийдешній Завітає до кожного з миром! Нехай у кожній родині все буде чудово! Приїжджайте на пампухи із друзями до Львова!

lviv_rizdvo2

. . . . . . . .

***

Бузкові сутінки лягли на Бернардини! Святвечір обіймає твою й мою родину! У Львові знов Різдво і тихо в середмісті! Нехай Різдво приносить любов і добрі вісті!

***

Трамваї возять пасажирів і туристів! Різдво у Львові – старовиннім місті! Медовим пряником сміється Місяць в небі! Нехай в цю пору Кожен буде мати те, чого найбільше серцю треба: Нехай Різдво вітає рідних і друзів! Будьмо успішні і будьмо дужі!

lviv_zvizda

. . . . . . . . . .

***

Різдво зустріти у “Атлясі” – либонь, ідея – перша кляса! Поковзатись на площі Ринок, купити кави сім торбинок! Побігти до ялинки в гості, що перед Оперним на площі! Зазнимкувати все на згадку, роздрукувати фотокартки! Зі святами усіх вітаю! Всіляких гараздів бажаю!

lviv_atlyas

***

Листівка поштова летить вам зі Львова, а в ній найтепліші слова-побажання: у році новому здоров’я й кохання, цікавих мандрівок, достатку й удачі! Нехай ваше серце даремно не плаче!

***

Гарна книжка, куплена у Львові – найкращий дарунок і вияв любові для того, хто вміє і любить читати: для братика, друга, для мами і тата! Знає кожне чадо – книжки чудові у “Свічаді”! В Книжковому Дворику й Українській Книгарні книжки неймовірні, барвисті і гарні! В Старого Лева у крамниці, у книгарні Є – на кожній полиці!

lviv_rizdvo7

***

Для людей романтичних, творчих, світлих, незвичних є зі Львова чудовий дарунок – зі свічками зимовими гарний пакунок! Нехай кожен із нас пам’ятає – забагато романтики не буває!

***

Нехай вам зі Львова на пам’ятку-згадку буде чоколядка і тепла колядка! горнятко для кави і кухоль для пива! Щоб всі ви в цім році жили й не тужили!

Склала Оксана Кришталева зі Львова

lviv_rizdvo6