Як працюють секти

Слово «секта» не нове у нашому світі. Розмаїті секти існували паралельно з основними релігійними вченнями, але… існує кілька важливих ознак, за якими можна розпізнати, чи справді такі вчення допомагають людині жити, чи, навпаки, упокорюють її волю і призводять до самогубства.
Будь-яка релігія: християнська, мусульманська, буддистська, індуїстська, юдейська, конфуціанська, синтоїстська та інші відрізняються від сект тим, що закликають чинити добро у цьому світі і не дають поради людині як бути в житті, не наказують їй та не зомбують. Віруюча людина має свободу вибору, бо релігія хоч і дає конкретні настанови що варто робити, а що ні, та все ж залишає право вибору за людиною. Секта такої можливості не дає, вона прагне цілковито контролювати людину, її дії і навіть думки, тому в сектах застосовуються різні технології гіпнозу і зомбування людини задля повного контролю над особою.
Отже, секта – це спільнота, що складається з людей, які відкололися від панівної церкви і прийняли нове віровчення або ідеологію лідера. Авжеж, лідера будь-якої секти вважають святим і незамінним.
Лідери сект дають своїм послідовникам конкретні завдання: вербувати нових людей, виманювати гроші на організацію, уривати стосунки з рідними і навіть іти з роботи і продати все майно на благо секти.
Чому легковірні люди на це ведуться? Причин декілька. Перш за все, у секту вступають молоді люди, котрі раніше ні у що не вірили або опинились у скрутному становищі та пустилися берега. Вони мріють про затишок і «опіку» громади та чекають беззастережної допомоги. Все це зосереджено на власному егоїстичному «Я».
Біда в тому, що офіційно церква в Україні існує окремо від держави.
Читайте також: 20 віршів та пісень про маму
Існують в Україні й інші релігійні рухи.
Наприклад, вони не реєструють Церкву саєнтології або Церкву Муна як релігійні організації, а користаються законом "Про свободу совісті та релігійні організації" і правом не платити податки з усіх фінансових і майнових пожертв, які ця громада отримує. А час іде і завербованих душ стає все більше.Основні секти, які досі вербують людей у свої лави: Свідки Єгови, Адвентисти сьомого дня, Мормони, або «Церква святих останніх днів», Церква Саєнтології, П’ятдесятники, Вальдорфська педагогіка та багато інших. Детальніше можна пошукати і знайти в інтернеті дослідження Олександра Дворкіна, який цікаво і детально розповідає про секти.
Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!
➡ Приват 4149629353047269
➡ Monobank: 4441114410047144
➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com
Дякуємо!