Як вибрати насос для перекачування дизельного пального

nasos_1

Ідеальний насос працює в будь-яких умовах і має достатню потужність для перекачування будь-якої рідини, будь то дизельне паливо, бензин або просто вода. Для перекачування у промислових масштабах існують моделі з великими потужностями та обсягами. Звичайному автолюбителю достатньо буде стандартного і легкого пристрою. Потужність близько 50 літрів за хвилину – середнє значення для таких моделей.

Знайти відповідний вашим господарським потребам насос можна на сайті компанії “Власна АЗС” та замовити його з доставкою по Києву та всій Україні: https://vlasnaazs.ua/ua/c1-nasosy-dlya-zapravki-i-pereka4ki-dt/.

Класифікація насосів для перекачування пального

Основний поділ на групи починається з відданого палива. Обладнання для дизельного палива може не підійти для перекачування олії, бензину або води та навпаки. Тому всі насоси можна розділити на дві великі групи:

  • погружні;
  • непогружні моделі.

Класичний представник погружних насосів – самовсмоктуючий відцентровий. Вони відрізняються своїм обсягом, і, відповідно, розміром помп. Є моделі з фільтром для очищення присадок, є моделі без нього або з можливістю зняти фільтр. Такі пристрої використовують нижче рівня робочої рідини – палива, що використовується.

Непогружні використовують вище за рівень робочої рідини – звідси і назва. Вони теж бувають різними за обсягом та розміром помпи, а також є популярнішими для невеликих робіт з перекачування. Наприклад, з допомогою можна досить швидко набрати один середній за розмірами резервуар.

Обидва види підійдуть як для побутових потреб, так і для невеликого чи великого господарства. Для того, щоб підібрати хороший насос, потрібно враховувати кілька факторів, які можуть вплинути на вибір в останній момент.

nasos_2

Чинники, які варто врахувати при виборі насоса

Якщо купувати компактний та ефективний пристрій, варто зупинитися на моделях, які живляться від акумулятора авто. Такі насоси півгодини хитають, остигають, і так далі. Подібні моделі добре підійдуть для використання на невеликих підприємствах, де регулярно потрібний дизель, але немає своєї невеликої АЗС.

Крім того, варто враховувати довжину шланга та об’єм бачка. Занадто великі значення не є важливими — достатньо зупинитися на тих параметрах, які зможуть базово забезпечити перекачування рідини. Навіть насоси з мінімальним обсягом бачка здатні досить швидко перекачати велику кількість продукту.

Більш детальну консультацію щодо вибору насоса для АЗС або особистого користування можна знайти на сайті “Власна АЗС” або в офісі компанії в Києві.