Жіноча сила: де брати ресурс

Давно відомо: жінка тримає у хаті як мінімум три кути. Від неї та її настрою залежить загальна атмосфера у родині. Дуже добре, коли у сім’ї лад та гармонія. Проте, щоб усе це тримати під контролем, жінці потрібно знати, де брати ресурс.

Жіноча сила насамперед криється у ньому. Якщо внутрішній ресурс у жінки є, вона чітко знає, чого хоче від життя і в якому напрямку вести родину. Стійке «Я», своєрідний внутрішній стержень, дає їй змогу показувати, хто вона така, чого прагне, що вона любить, а чого терпіти не може.

Власне, якщо відверто, чоловіка навряд чи втримає жінка, котра народила йому дитину, виховує її і готує обіди. Насправді чоловіки у жінках цінують дещо інше «жіноче». Саме ті риси, які сучасні жінки, котрі можуть себе реалізувати в житті, заперечують в собі.

Нерідко жінка, котра багато досягла, починає втрачати почуття ніжності, щедрості. Вона уже не бачить потреби дарувати тепло та ласку, стає різкішою і гострішою. Чоловіки ж дуже хочуть відчувати від жінок якраз жіночність – таку, що йде зісередини, від впевненості у собі, від внутрішньої гармонії.

girl-1472185_1280

Проте це зовсім не означає, що жінка повинна повністю присвячувати себе сім’ю і забути про себе. Навпаки, чоловікам подобається пишатися своєю дружиною, бачити як проявляється її жіноча сила. Відтак, стратегія має бути приблизно така: м’яка вдома і наполеглива на роботі. При цьому чоловікові не так важливо, аби жінка була найкращою та найуспішнішою. Головне – захопленою. Тож жіноча сила у тому, аби мати якесь власне заняття, незалежне від сім’ї. Щось таке, що могло б наповнювати жінку як особистість. Адже такі справи розширюють знання та досвід жінки, вона набагато більше пізнає світ, аніж тоді, коли цілком і повністю поринає у домашні справи.

Важливо, що від цього дуже залежить і жіноча самооцінка. Якщо є якісь досягнення, жінка стає впевненішою у собі, вона знає, що заслуговує поваги та любові. Так, вона може переживати різноманітні страждання і біль, проте твердне власне «Я» не дасть їй упасти. Жіноча силу у тому, щоб любити себе, поважати, не впускати у душу випадкових перехожих, піклуватись про своє тіло. Але разом з тим, ресурсну жінку відчувають оточуючі. Саме тому біля неї зазвичай збираються діти, родичі, знайомі. Адже така людина стає ніби центром, біля якого хочеться перебувати. Особливо це відчувають чоловіки. Бо від такої жінки вони можуть отримати поштовх до чогось нового, вона може допомогти їм перейти на зовсім інший рівень життя.

От тільки є одне але. Не усім чоловікам потрібна ресурсна жінка. Лише тим, котрі готові цей ресурс взяти і знають, куди його правильно використати.