Чи варто заводити роман зі старшим чоловіком

Дівчата часто заводять стосунки з чоловіками, старшими на 10-15 років. Наскільки нормальна така різниця у віці? Чим “дорослі мужчини” кращі та гірші за ровесників? Чому виникають такі романи? Відповіді на ці та інші питання - у нашій статті.

Чому жінок тягне до старших чоловіків

Більшість дівчат розвиваються швидше, ніж хлопці. У певний момент життя їм стає нецікаво з легковажними ровесниками. Дорослі ж чоловіки демонструють впевненість у собі, відповідальність, солідність. Вони не лише не відстають, але й випереджають юних жінок в плані серйозного ставлення до життя.

starshe-1.jpg (119.28 Kb)

Частина психологів стверджує, що дівчата бачать у старших чоловіках батька, покровителя, захисника. Інші підкреслюють, що зрілих мужчин обирають ті, хто прагне завести міцну сім'ю і шукає партнера, готового до будь-яких складнощів.

Переваги стосунків зі старшими чоловіками

“Мужчини 30+” мають великий життєвий досвід. Вони вміють вирішувати проблеми, долати кризи, виходити зі складних ситуацій.


Як правило, у них є хороша робота або власний бізнес. З ними спокійно. Старші чоловіки знають, що їм потрібно від життя, не створюють конфліктів на пустому місці і не ризикують стосунками через дрібниці.

starshe-2.jpg (94.77 Kb)

Недоліки стосунків з “мужчинами 30+”

Більшість дорослих чоловіків є циніками, котрі “переросли” романтику. Вони не стануть жертвувати кар'єрою заради кохання або ризикувати всім, щоб вразити свою половинку. Їх звички та спосіб життя вже повністю сформовані. А отже - дівчині доведеться підлаштовуватись під партнера без жодних компромісів. Також “чоловіки 30+” намагаються домінувати у стосунках та рідко бувають пристрасними.

Чи варто зустрічатися зі старшим чоловіком?

Стосунки слід заводити з тим, кого ви кохаєте.


А його вік - це третьорядна справа...Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

30.12.2019
Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2023.