Чи варто заводити роман зі старшим чоловіком

Дівчата часто заводять стосунки з чоловіками, старшими на 10-15 років. Наскільки нормальна така різниця у віці? Чим “дорослі мужчини” кращі та гірші за ровесників? Чому виникають такі романи? Відповіді на ці та інші питання – у нашій статті.

Чому жінок тягне до старших чоловіків

Більшість дівчат розвиваються швидше, ніж хлопці. У певний момент життя їм стає нецікаво з легковажними ровесниками. Дорослі ж чоловіки демонструють впевненість у собі, відповідальність, солідність. Вони не лише не відстають, але й випереджають юних жінок в плані серйозного ставлення до життя.

starshe-1

Частина психологів стверджує, що дівчата бачать у старших чоловіках батька, покровителя, захисника. Інші підкреслюють, що зрілих мужчин обирають ті, хто прагне завести міцну сім’ю і шукає партнера, готового до будь-яких складнощів.

Переваги стосунків зі старшими чоловіками

“Мужчини 30+” мають великий життєвий досвід. Вони вміють вирішувати проблеми, долати кризи, виходити зі складних ситуацій. Як правило, у них є хороша робота або власний бізнес. З ними спокійно. Старші чоловіки знають, що їм потрібно від життя, не створюють конфліктів на пустому місці і не ризикують стосунками через дрібниці.

starshe-2

Недоліки стосунків з “мужчинами 30+”

Більшість дорослих чоловіків є циніками, котрі “переросли” романтику. Вони не стануть жертвувати кар’єрою заради кохання або ризикувати всім, щоб вразити свою половинку. Їх звички та спосіб життя вже повністю сформовані. А отже – дівчині доведеться підлаштовуватись під партнера без жодних компромісів. Також “чоловіки 30+” намагаються домінувати у стосунках та рідко бувають пристрасними.

Чи варто зустрічатися зі старшим чоловіком?

Стосунки слід заводити з тим, кого ви кохаєте. А його вік – це третьорядна справа…