Від бюджетних до люксових: огляд брендів професійної косметики для волосся

kosm_3

Від бюджетних до люксових: огляд брендів професійної косметики для волосся 
Сучасна індустрія краси пропонує б’юті-товари для волосся на різний смак та гаманець. Але все-таки існують бюджетні засоби та косметика категорії «люкс», які мають разюче різну цінову політику. Але в чому різниця? Розберімося! 

Різниця між бюджетною та люксовою косметикою
Можна виділити 4 основні критерії, які визначають різницю між мас-маркетом та елітною косметикою: ціна, зовнішній вигляд, упізнаваність та склад. Формули люксової косметики розробляють у лабораторіях під керівництвом фахівців високої кваліфікації. У їх складі є цінні та рідкісні компоненти натурального походження, запатентовані системи та ексклюзивні комплекси. Флакони продуктів селективного класу, як правило, виглядають вишукано — ідеально підібрана гама кольорів, незвичні форми, додаткові аксесуари. Елітними називають бренди, які не одне десятиріччя завойовували популярність споживачів та підтримували бездоганний імідж протягом усього часу існування. Вони виділяють великий бюджет на розвиток марки, залучаючи до рекламних кампаній провідних б’юті-експертів та знаменитостей. Отже, сукупність перерахованих вище чинників впливає на ціну засобів, тому вони коштують значно дорожче.

Бюджетна чи люксова — що вибрати?
Зважаючи на всі переваги та недоліки обох сегментів, буває важко ухвалити рішення. Важливо пам’ятати, що потрібно обирати продукт відповідно до фінальної цілі. Якщо волосся в хорошому стані й ви бажаєте підтримувати його вигляд, досить просто обрати бюджетні засоби з хорошим складом. А за наявності проблем шкіри голови чи кутикули волосся, краще звернутися до спеціаліста та разом підібрати догляд. 

3 найкращі люксові бренди професійної косметики для волосся
Під час дослідження ринку краси можна виділити трьох культових виробників, продукти яких здобули найбільшу прихильність серед жінок та чоловіків з усього світу. 

kosm_1

1. Kerastase з’явився 1964 року у Франції. Тоді жінки намагалися наслідувати образ шикарної білявої красуні Мерилін Монро. Це потребувало фарбування в блонд, яке супроводжувалось агресивним впливом на структуру волосся. До того ж дівчата використовували величезну кількість стайлінгових засобів, день у день пошкоджуючи волосся та шкіру голови. Спеціалісти Kerastase взяли до уваги потреби споживачів та створили першу серію засобів, яка сприяла вирішенню багатьох проблем. Високу популярність та схвальні відгуки здобула лінійка Résistance, направлена на активне відновлення травмованого волосся. 

2. 1986 року компанія Farouk Systems Inc. створила професійний американський бренд догляду за волоссям CHI. Основа формул його продуктів — екстракт натурального шовку. Компонент має позитивний впливна стан волосся: він відновлює, пом’якшує та надає блиску. Фахівці фірми запевняють, що комплексний догляд вирішує ряд проблем та захищає волосся від згубного впливу навколишнього середовища. Ефективна лінія Keratin для сухої, кучерявої та позбавленої кератину структури — гордість марки CHI.

kosm_2

3. Davines — преміум-клас та боротьба за довкілля! Бренд має стійку позицію щодо складу доглядальних засобів: лише високоякісні натуральні компоненти та цілковита відсутність шкідливих домішок. Продукти здатні впоратися з рядом проблем, зокрема вони забезпечують регенерацію пошкодженої структури волосся, запобігають втраті блиску та об’єму, появі сухості, ламкості, лупи та випадіння. Чудово зарекомендувала себе колекція для збереження кольору та сяяння фарбованого волосся MINU. 

3 найкращі бюджетні бренди професійної косметики для волосся
Бюджетна косметика, дія якої не постапається люксу — чи існує вона? Звісно, догляд за волоссям може бути недорогим та ефективним водночас. Розглянемо гідних представників цієї цінової категорії. 

1. Estel Professional — досить молода компанія, створена 2002 року. Уже за 2 роки з дати заснування марка зуміла збільшити виробництво до 2 мільйонів одиниць. Це сталося завдяки позитивній оцінці якості засобів від звичайних споживачів, професійних перукарів, стилістів та інфлюенсерів. Серія Curex, яка складається з косметики для догляду за різними типами волосся, завоювала велику прихильність на ринку краси. 

2. В асортименті Inebrya — продукти високої якості за доступними цінами. Засоби підходять для застосування в домашніх умовах та в якості професійного «інструменту» майстрів салонів краси. Італійський виробник сумлінно продумує вміст формул, комплексно поєднуючи в них високоефективні компоненти. Він буквально руйнує міф про те, що хороше обов’язково має бути дорогим. Серед фаворитів косметики для жінок та чоловіків — серія Keratin, розроблена для реконструкції пошкодженого волосся.

3. Nua — доступний бренд, який використовує натуральні формули для виробництва продуктів. Попри демократичні ціни засоби сподобалися споживачам за прекрасний ефект уже після першого застосування. Крім того, вони мають приємний запах, що не може залишити байдужим нікого. Чудовим вибором стане сухий шампунь з олією чайного дерева та екстрактом ехінацеї. Продукт моментально повертає свіжість та об’єм жирному волоссю. А завдяки рослинним компонентам у складі він забезпечує ефективний догляд. 

Наш хіт-парад елітної та бюджетної косметики підійшов до свого логічного завершення. Робіть вибір на користь якісних засобів незалежно від ціни. Красиве, гладке, сяйливе волосся в умовах сучасного б’юті-ринку — це реально!