Тортея – солодкий подарунок, аби здивувати

Людям, котрих ми любимо, хочемо приготувати цікавий і незабутній подарунок. Найкраще здивувати їх чимось солоденьким і оригінальним.

torteya_dityam2

Моя співрозмовниця – Оксана Весна, авторка вигадливих кулінарних виробів “Тортея”.

– Оксанцю, скільки часу ти вже радуєш людей своїми виробами? І з чого усе починалося?

– Отже… Кондитерство цікавило мене уже давно… але все ніяк раніше не наважувалась. А ще, як то кажуть, велика конкуренція. Не знала, чи вдасться все так, як потрібно. Сама до себе дуже вимоглива – стараюся робити якнайкраще.

Почалося з декретної відпустки. Самі знаєте – не можу всидіти на місці. Почала виготовляти фігурки з мастики. Людям сподобалось. З’явились нові клієнти і кондитери. І з часом у мене вже почали запитувати, чи не виготовляю я тортики? Спершу боялась і ніяк не могла наважитися. Тому почала з маленького – виготовлення капкейків (тістечок). Людям сподобалось, а мені додало мужності та натхнення. В липні буде рівно рік, як я займаюсь цією солодкою справою. Кайфую від кожного замовлення. А з кожним замовленням розвиваюсь і удосконалююсь.

torteya_dityam1

– Пам’ятаю, у шкільні роки ти дуже гарно малювала і мала артистичні здібності. Вони знадобились тобі тепер?

– Думаю, що так: у кондитерстві поєднується дуже багато різних навичок та вмінь. Свої художні здібності постараюсь вкласти у майбутні шалені задуми.

torteya_dityam4
torteya_dityam3

– Розкажи про цікаві замовлення. Що тобі замовляли? А може пригадаєш якісь кумедні випадки?

– Чесно кажучи, кожне замовлення – це окрема історія, в яку я занурююсь, щоб викластись на максимум.

Дуже цікава історія була нещодавно. Задзвонила мені з-за кордону мама одного хлопчика. Замовила тортик на день народження сина. А його день народження якраз випав на переїзд. Найцікавіше, що проїжджали вони через Львів і зупинились ненадовго. А тортик був не маленький – 6 кг, і його потрібно було доставити до поїзда у певний час і в певне місце. Але я впоралась з усім цим завданням: і замовники задоволені, і хлопчик щасливий.

torteya_dityam5

– Скільки треба часу, щоб виготовити тортик? Чи складно знайти для нього інгредієнти?

– Тортики я роблю якнайсвіжіші. Виготовляю за день до видачі. А деколи й за ніч. Спершу було складно підшукати інгредієнти, які потрібно, але тепер це вже не так складно.

torteya_hvilya
torteya_cholovikam2

– Твоя робота у “Тортеї” залишає час на хатні справи? Чи вдається все поєднувати?

– Ой, за хатні справи – це окрема історія. Намагаюся все поєднувати, все встигати, але не завжди вдається. Але у мене є підтримка мого чоловіка та його мами. І це для мене дуже важливо. Я вдячна їм за підтримку і розуміння. Також дякую всім замовникам за чудові та оригінальні замовлення, завдяки яким я вдоконалююсь і розвиваюсь. І вдячна знайомому Романові, який розвиває сайт Тортея tort-lviv.com.ua і фактично займається його наповненням.

Дякую Вам за цікаву розмову. Було дуже приємно поспілкуватися!

torteya_kapkeiki

– Дякую тобі за цікаву і солодку розмову. Напевно й собі замовлю щось смачненьке до найближчого свята. Бажаю тобі успіхів і багато замовників!Спілкувалась Оксана КРИШТАЛЕВА, Львів

torteya_cholovikam1