Фіолетовий-бузковий

Фіолетовий - колір, який час від часу стає модним, а для когось завжди улюбленим. Що криється за симпатією до цього кольору?
fioletovii.jpg (179.66 Kb)
Психологи і мистецтвознавці вважають, що цей колір полюбляють романтики і натури творчі. Не дивно, адже фіолетовий чи ніжний бузковий нагадує нам призахідні небеса і ніжні квіти: фіалки, бузок, люпин та багато інших. Ті, хто акцентує свою увагу саме на бузкових чи фіолетових барвах, так сприймають світ, що їх оточує.

Фіолетовий - часто символ ночі й містики, таємничості та незбагненності. Позаяк це поєднання червоного на синього кольорів, фіолетовий також має у собі щось тепле і холодне водночас. Або ж поєднання чоловічого та жіночого, активного і пасивного. Це - колір, який гармонізує і вирівнює протилежності.Психологи спостерегли, що фіолетовий понад усе полюбляють маленькі діти - ті, котрі ще не ходять до школи. А от молодшим школярикам фіолетовий подобається менше. Вважають, що учні, котрі вже стали соціалізованими завдяки шкільному життю, сприймають фіолетовий як колір смутку і проблем. За шкільними малюнками та рясним використанням цієї барви психологи й довідуються про особисті переживання дітей.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму


Ті дорослі, хто понад усе любить фіолетовий - невибагливі мрійники, але про свій внутрішній світ воліють не оповідати усім довкола. А ще вони нестандартні та неповторні у своїх судженнях. Любителі фіолетових барв не прагнуть до влади, не мають надмірних амбіцій.

Зате вони - чудові помічники будь-якому керівникові та володіють розвиненою інтуїцією.

Це колір вирівнювання та рівноваги, стриманості та відповідності, колір знання та інтелекту, колір величі, містики і мудрості. Він символізує чаклунські чари і магію, містичне і інтуїтивно-чуттєве осягнення таємного знання.

Фіолетовий найкраще поєднувати із жовтогарячим, зеленим, золотистим або відверто жовтим. У жодному разі - не із синім, червоним або рожевим.

Фото - Оксана КРИШТАЛЕВА, Львів

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.