Кумедні весільні випадки

kumedni

– Американці дуже полюбляють жарти під час весіль, котрі помітно не одразу. Так, на підошвах нареченого часто пишуть: “Допоможи мені” або “Я пропав”. І це стає помітно лише тоді, коли вже пізно щось змінювати, а молода пара стоїть навколішках перед вівтарем. Зате усі гості, котрі стоять позаду, тішаться і думають: “Добре, що я зараз не на його місці”.

– “Щойно одружені” – так часто пишуть на машині, якою молодята виряджаються у весільну мандрівку. Іноді до машини прикріпляють порожні бляшанки з-під кока-коли задля веселого звукового ефекту. Їдуть, торохтять, стріляють шампанським і позують випадковим фотографам.

– У великому місті в пору весіль помилитися дуже просто. Один весільний оператор, якого запросили знімати весілля, маючи тільки адресу та імена молодят, приїхав і відразу ж взявся до роботи. Та через годинку хтось покликав молодого і назвав зовсім не тим іменем. Оператор швиденько скрутив камеру і пішов на другу вулицю, де на нього давно чекали.

– Зголодніла та трохи знервована молода незчулась, як кудись поклала свого паспорта. Дружки й батьки перекинули пів хати, аж поки менший брат не знайшов його… у холодильнику! Як він там опинився, не зміг пояснити ніхто!

– У нареченої жив милий котик. Все було гаразд, поки не настала весільна субота. До хати почали з’їжджатись гості й родина. Від галасу й чужих голосів бідний кіт знайшов найкращий притулок – під довгою сукнею нареченої. Непросто було його звідти й виманити, адже там котику було найзатишніше.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

– Під час розписки у РАЦСі молодий пішов зі документами виписувати свідоцтво про шлюб. Поки молода очікувала на свого судженого, до неї підійшов маленький хлопчик, із гостей і серйозно сказав: “Навіщо тобі чекати на свого чоловіка?! Ходімо краще зі мною, будеш жити у мене. Я маю багато машинок і планшет”! Гості щиро раділи з такої дитячої безпосередності!

– Останнім часом стали популярні виїзні церемонії укладання шлюбу – на природі, в горах, деінде. Там також трапляються кумедні випадки. Так, під час однієї такої церемонії молодий задивився в бік моря, аж поки молода не розвернула його та не нагадала, для чого він тут присутній. Що так відволікло нареченого – він не пояснив. А після церемонії зізнався, що взагалі мало що пам’ятає з того урочистого моменту. Вочевидь, про все йому нагадала ще свіжа та блискуча обручка на пальці.