Сам собі імідж-мейкер!

imidzh

Слово “імідж” походить від англійського “image”, яке, у свою чергу, походить від латинського “imago”. У англійській мові слово “image” має п’ять значень: “образ”, “статуя”, “подібність, “метафора”, “ікона”. Імідж – це образ об’єкту або явища, про який склалася думка.

Імідж повинні мати усі і все: людина, фірма, навчальний заклад, одяг, життя тощо. Особливо важливо це для людей публічних і популярних: політиків, акторів, співаків, шоу-менів, письменників, музикантів, проповідників, успішних бізнесменів. Для успішної кар’єри такі люди винаймають собі імідж-мейкерів або ж, якщо українською “творців образу”. І платять за це великі (та дуже великі) грошенята. Ми ж спробуємо створити собі образ самотужки. Повірте, це зовсім не так складно і нічого не коштує.

Зовнішньої краси у створенні образу зовсім недостатньо. Не допоможуть мішки грошей, круті зв’язки із впливовими багатіями також. Навіть дорогий одяг, машина і квартира на головній вулиці міста нічого не вирішать. Тут важливо поєднати зовнішній блиск і внутрішню харизму. Так-так, самому захотілти щось змінити у житті та прийняти ці зміни.

Кожен із нас є особистістю і прагне показати свої найкращі риси, а натомість приховати недоліки чи слабінки. Однак, сильна особистість не буде боятися слабінок і завше зможе визнати, що ідеалів немає і не повинно бути. Бо немає непомильних людей. Не-ма-є!

Та імідж — це не так, що: один раз зробив і все! Це — постійна праця, адже людині властиво не тільки помилятись, а й змінюватись, перевтілюватись, закохуватись, дивуватись, знаходити нові обрії та викидати із життя зайвий баласт.

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

Мудрі люди кажуть, що для вдалого образу насамперед важливою є ГАРМОНІЯ ДУШІ. Тобто, баланс між світом, який нас оточує і той, який ми збудували всередині. Ще однією важливою рисою є ЦІЛІСНІСТЬ ОСОБИ — а це вміння бути собою. Дуже помічними у створенні образу є ВНУТРІШНЯ ГІДНІСТЬ І ВПЕВНЕНІСТЬ У СОБІ. На жаль, цього дуже бракує навіть крутим і розкрученим зірками чи політикам, адже імідж їм створюють інші. А тут важливо ще й самому працювати над ним. ПОШУКИ ВЛАСНОГО СТИЛЮ — вміння підкресили одягом, аксесуарами, парфумами свою фігуру, волосся, обличчя.

Дуже важливою є праця над ПОВЕДІНКОЮ — жестикуляція, міміка, мова, вміння гречно поводитись. Людину слабку і боязливу неодмінно видасть тихий тремтячий голос, погана дикція чи страх видатись не-такою. ХОДА І ПОСТАВА — про це ми часто забуваємо і прогинаємось під тягарем щоденних проблем. Заняття фізкультурою допомагають бути бадьорим, а отже й успішним. ОХАЙНІСТЬ — навіть якщо людина не дуже красива, але акуратна і охайна в одязі та рухах, то вона викличе більше симпатії, аніж вродливий бомж.

Найважливіше почуватись комфортно у своєму образі. Якщо ж щось уже набридло чи втратило актуальність, не бійтеся змінити імідж та пам’ятайте про здоров’я. Тобто, новий образ жодним чином не повинен шкодити фізичному чи психічному здоров’ю. А так загалом усе просто, правда ж?

Розмірковувала Оксана Кришталева, Львів