Silver Magic пропонує праслов’янську символіку!

Український ювелірний інтернет-магазин Silver Magic спеціалізується на давній слов’янській символіці. Таких виробів в Україні небагато, а попит на них зростає щодня.

silver_18

– Скільки часу Ви вже працюєте на українському ринку? Я так розумію, що це – група майстрів-ювелірів, об’єднаних ідеєю створювати праслов’янські прикраси?

– Близко 3-х років вже. Ми як магазин співпрацюємо з невеликим ювелірним виробництвом. Нам у цьому дуже пощастило, бо майстри наші дійсно чарівники — творчо, відповідально підходять до справи та роблять прекрасні вироби.

silver_15
silver_3

. . . . . .

silver_2

– На Вашій сторінці у Фейсбук є детальний супровідний лист-пояснення до кожної прикраси. Тобто, Ви ж не просто так робите ці прикраси? Ви вкладаєте в них якийсь магічний підтекст?

– Так, ми представлені саме в Фейсбуці, бо це наразі найзручніша для користувачів платформа. А щодо прикрас, то не ми наділяємо їх магічним підтекстом, все це — стародавні обережні знаки, якими користувалися наші пращури, тож нам зостається тільки привнести їх в сьогодення.

Сторінка у Фейсбук – https://www.facebook.com/magia.de.plata/

silver_5
silver_4

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

silver_7

– Хто переважно замовляє і купує у Вас вироби? На якого споживача Ви орієнтуєтесь?

– Що цікаво, дуже важко буде виділити якусь чітку аудиторію, або прошарок суспільства. Слов’янська символіка стає дедалі цікавішою для зовсім різних людей. І, ми вважаємо, це добре, бо це повернення до свого коріння, своїх традицій. Багато людей навіть самі знаходять символи, що їм цікаві, та ми виготовляємо такі обереги в індивідуальному порядку.

silver_6

. . . . . . . .

silver_9

Дякую за розмову. Бажаю Вам багатих клієнтів і нових цікавих виробів!

Спілкувалась Оксана Кришталева, Львів

silver_8
silver_11
silver_10

. . . . . . . .

silver_12
silver_14
silver_16
silver_15
silver_18
silver_17
silver_logotip
silver_19
silver_pticya
silver_persten