Весільний букет

buket.jpg (41.84 Kb)

- Весільний букет - це фактично друге обличчя нареченої, відображення її стилю, достатку і формату самого весілля. Тому так важливо вгадати стиль, фасон і колір. Для цього радяться із флористами - фахівцями, котрі готують весільний букет.

buket3.jpg (13.84 Kb)

- Молодий-наречений приїздить на весілля з букетом і офіційно дарує майбутній дружині. А наречена чіпає букетик молодому на лівий бік. (Після шлюбу, виходячи з церкви, вона перечіпає букетик на правий бік, що означає - ти тепер одружений чоловік).

buket4.jpg (.85 Kb)

- Певна річ, весільний букет повинен бути лише з живих квітів, і в жодному разі не зі штучних чи засушених.


Адже це - символ. А щоб квіти довго не в'янули, для цього до стебел чіпають спеціальні колбочки із вітамінами та інші флористичні премудрості.

buket5.jpg (82.52 Kb)

- Окрім кольорових чи однотонних букетів до весільних додають неколючі кактуси, м'яту, цитрини (лимони), яблучка, екзотичні кумквати (маленькі апельсинки), кущики ожини, малини чи гілочки полину тощо.

buket6.jpg (22.64 Kb)

- Букет в стилі бідермейер є округлою квітковою композицією, в якій стебла практично не видно, а голівки квітів щільно прилягають одна до одної.

buket7.jpg (58.83 Kb)

- Популярний серед наречених і каскадний букет, у якому квіти звисають барвистою хвилею. Такий був найпопулярніший у буремному ХХ столітті.

buket8.jpg (109.75 Kb)

- Рустикальний шик - це букети довільної форми, котрі поєднують у собі сільську невимушеність та "непричесану" безпосередність.


Цілком гарно і природно виглядають схожі букети із польових квітів і трав.

buket9.jpg (72.26 Kb)

- У Стародавньому Римі молоді наречені виходили заміж з букетом з часнику і розмарину. Вірили в те, що тільки ці рослини можуть стати запорукою щасливого і заможного життя.

buket10.jpg (125.27 Kb)

- На Далекому Сході нареченій пропонують базилік - запашну пряну рослину.

buket11.jpg (234.52 Kb)

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму

- У давніх слов`ян замість букетика був вінок, який плели із запашних квітів і трав. За стародавніми повір`ями, ці трави відлякували злих духів.

buket12.jpg (59.31 Kb)

- Традиційно український букет складається із таким символічних рослин, як барвінок та сезонні квіти - починаючи від півників і півоній і закінчуючи айстрами та жоржинами. Щодо маків, то вони нетривкі й символізують вічний сон. Їх радять не давати до букетів та не вишивати на одязі.


buket13.jpg (42.77 Kb)

- Окрім квітів у весільному букеті можна надибати пір'я, коралики, мереживо, блискітки та іншу фанаберію.

- До екзотичних належать весільні букети з метеликів, валяних квітів, ґудзиків, скрученого у "трояндочки" кленового листя, цукерок, кольорового паперу та вишитих бісером композицій. Причина очевидна - наречена хоче зберегти його на довгі роки, а не тільки на світлині.

buket14.jpg (113.21 Kb)

- Існують весільні забобони і щодо букету. Свій букет наречена не повинна випускати з рук протягом всього дня. В особливих випадках його можна дати потримати нареченому чи матері. Лише за весільним столом дозволяється поставити його перед собою, а ввечері слід забрати до спальні.


- Наприкінці весільної забави наречена кидає букет за спину - та із дівчат, котра його впіймає, наступною вийде заміж.

buket15.jpg (150.13 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2023.