Брошки, кульчики, коралі від Марти Стефури!

Назву цієї статті можна продовжити слоганом: "Брошки, кульчики, коралі для вишуканої кралі!" - самобутні вироби молодої львівської дизайнерки і менеджерки Марти Стефури святкові й практичні водночас.

stefura_2.jpg (76.36 Kb)
stefura_11.jpg (150.66 Kb)

Спілкуємось із п. Мартою у мистецькій крамничці "Дейзі", що на пл. Соборній - акурат навпроти Галицького ринку. Нас оточують ляльки, вироби зі шкіри, етно-одяг, торбинки, прикраси, натуральна косметика і фігурки стім-панку... Усе це - вироби понад 40 майстрів. І все це можна купити!

stefura_3.jpg (91.59 Kb)

Окрему поличку займають дуже вишукані, направду золоті, вироби авторства Марти Стефури.


Для кого і навіщо вони зроблені?

Марта Стефура: ці прикраси, а їх загалом було майже пів сотні, я виготовила до колекції талановитої та цікавої дизайнерки Івони Лобан для проекту "Львів. Пінзель. Бароко.". Мені сподобались ідеї Івони, але я не знала, чи мені вдасться передати всю пишноту і велич епохи бароко?! На виготовлення прикрас, а це брошки, сережки, прикраси у волосся, пішло понад 1,5 місяця. Однак, мені це вдалося.

Івона, побачивши прикраси до своєї колекції, сказала: "Я просила наробити брошок, а ти зробила шедеври"! Рада, що ми змогли не тільки разом створити колекцію, а відчути ідею цього проекту та втілити його в життя.

stefura_baroko_3.jpg (74.95 Kb)
stefura_baroko_2.jpg (101.68 Kb)
stefura_baroko.jpg (137.64 Kb)

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму


stefura_baroko_1.jpg (95.17 Kb)

- Однак, Ваші інші роботи відрізняються від барокових...

Марта Стефура: так, це правда.


І за кольористикою, і за стилем мої інші роботи не такі. Тут я можу більше проявити себе, втілити власні ідеї. Починала я із елементарних прикрас для доні, у декретній відпустці. Було це близько 10 років тому. Знаєте, багато хто із майстринь починає творити саме у декреті. Мабуть, це - час переосмислення і такий особливий настрій.

stefura_5.jpg (68.84 Kb)
stefura_4.jpg (74.36 Kb)
stefura_6.jpg (56.38 Kb)

- Пані Марто, а Ви навчались цього мистецтва чи опанували самотужки?

Марта Стефура: за освітою я економіст, завжди любила і люблю рахувати. Зрештою, це допомагає мені тепер, адже я не тільки майстриня, а ще й менеджер. А виготовляти гарні речі я любила з дитинства, от лиш в Академію мистецтв не вступила, бо не була впевнена у своїх силах.


Повертаючись до барокових робіт. Вони були високо оцінені майстринями. Досвідчені майстрині були здивовані й не повірили, що ці прикраси я почала робити лише кілька місяців тому. Мабуть, додалось і те, що я дуже хотіла зробити цю красу власноруч, знайшла власний стиль і почерк.

stefura_8.jpg (131.55 Kb)
stefura_7.jpg (74.41 Kb)

- Мабуть, має значення, з яким настроєм створюється виріб?

Марта Стефура: так, і це відчутно навіть у виробах. Те, що зроблено руками і лише в одному примірнику, неодмінно знаходить свого покупця. Скажу навіть більше - як тільки котрась майстриня прийде у крамничку, порухає своїми руками вироби, переставить їх, незабаром їх купують.


Майстрині, чиї роботи представлені у крамничці "Дейзі", дуже цікаві, а їхні роботи ми пропонуємо без націнок. Тому запрошую відвідати нас. (Львів, пл. Соборна, 3).

stefura_10.jpg (99. Kb)
stefura_9.jpg (61.5 Kb)

- Ви є в інтернеті? Можливо, хтось із іншого міста хотів би побачити і придбати Ваші прикраси?

Марта Стефура: так, у мене є сторінка на Facebook та Instagram - martastefura. Заходьте, пишіть, замовляйте! Завше радо відповім!

- Чого хочете побажати українцям?

Марта Стефура: те, що я хочу побажати людям, я передаю через свої вироби.


Бажаю, щоб мистецькі прикраси приносили радість і щоб такі вироби додавали жінкам впевненості у собі та підкреслювали їхню неповторність!

Бажаю Вам і Вашим друзям-майстрам успіхів та позитивних змін у прийдешньому році! Нехай Ваші роботи тішать тих, хто їх носить і тих, хто їх купує своїм коханим, друзям чи колегам!

Спілкувалась Оксана Кришталева, Львів

stefura_13.jpg (121.12 Kb)
stefura_12.jpg (105.32 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.