Експрес-ставки на футбол в БК Вбет: що це та як правильно ставити

У букмекерській конторі Вбет приймаються ставки на спорт трьох типів: ординари, експреси та системи. Серед гравців найбільшою популярністю користуються саме експреси – ставки, що включають щонайменше два незв’язаних між собою результати.

stavki_na_sport_13

Популярність експресів обумовлена кількома чинниками. По-перше, коефіцієнти матчів в експресі перемножуються, завдяки чому загальна сума виграшу значно збільшується. По-друге, на тривалій дистанції експреси можуть принести набагато більше вигоди, ніж ординари чи системи. З іншого боку, саме експреси є найбільш ризикованими ставками, адже для виграшу потрібно безпомилково спрогнозувати результати всіх матчів.

Що таке експрес?

Можна сказати, що експрес – це сукупність кількох ординарів, тобто одиночних ставок. У букмекерській конторі Вбет прийнято обмеження за кількістю результатів в одному експресі – не більше двадцяти. Ви можете додати до експресу матчі різних видів спорту, зокрема:

  • футбол;
  • теніс;
  • баскетбол;
  • хокей та ін.

БК Вбет не обмежує гравців у виборі подій та маркетів для ставок-експресів. В один експрес можна додати різні результати: фори, тотали, точний рахунок тощо. Єдине обмеження полягає в тому, що в експрес не можна додати два результати однієї і тієї ж події. Наприклад, не вдасться поставити одночасно на перемогу футбольної команди та тотал того ж самого матчу.

Щоб поставити експрес в букмекерській конторі Вбет, потрібно вибрати потрібні результати, натискаючи на відповідні коефіцієнти. Після включення результатів у купон ставки слід ще раз перевірити правильність експресу, задати суму ставки та підтвердити укладання парі. Оформлений експрес зберігається в історії ставок, а розрахунок парі відбудеться після закінчення останньої за хронологією події.

Правила розрахунку експресів

Експрес вважається виграшним лише в тому випадку, якщо всі події, що входять до купона ставки, були спрогнозовані правильно. Навіть одна помилка в експресі означає програш ставки. Сума виграшу за експресом дорівнює добутку всіх коефіцієнтів, помноженого на суму ставки. Якщо одна або кілька подій в експресі підлягають поверненню, вони просто не враховуються під час розрахунку виграшу.

Приклад розрахунку експресу

Нехай в умовний експрес входить чотири результати з коефіцієнтами 1.25, 1.70, 2.15 і 2.75, а сума ставки становить 3000 гривень. Припустимо, що перший, другий та четвертий результати зіграли, а третій матч було скасовано. Загальний коефіцієнт експресу у такому разі становитиме: 1.25 х 1.70 х 1.00 х 2.75 = 5.84. Щоб дізнатися суму виграшу за експресом, потрібно помножити загальний коефіцієнт на ставку: 5.84 х 3000 = 17520 гривень.