Дожити до Різдва і стати великим

Один іноземець якось зазначив: "Різдво дириґує чарівною паличкою над цим світом, і від того все стає м’якшим і красивішим". Звали того іноземця Норман Вінсент Піл. З ним особисто я не знаюсь, але те, що він сказав і озвучив усім нам, вельми важливе.
rizdvo_nostalgiya.jpg (314.01 Kb)
На жаль, світ тепер занадто сильно перехилило в бік комерції та матеріальних цінностей. Мірилом достатку і маркером свята є зовсім не настрій, не особливий святковий стан душі, навіть не молитва чи теплі розмови біля пічки, а подарунки, обновки, бажання виставити в соцмережі те, чим можна похизуватись.
rizdvo_nostalgiya7.jpg (236.29 Kb)
А ще - походи у супер-маркети, знимкування біля новорічних інсталяцій, демонтративне розпивання ґлінтвейну просто неба тощо. От, мовляв, на Різдво я нарешті придбав собі новий ґаджет.

От - ми поїхали на крутий курорт, хоч нам для цього довелося позичити купу грошей. Зате всі бачать, як ми вміємо відпочивати і - нехай нам заздрить весь світ і вся родина!
rizdvo_nostalgiya2.jpg (356.43 Kb)
Щось пішло не в той бік - більшість людей, легко пірнувши у хвилі глобальної комерції, піддаються сучасним віянням. Чи то люди розівчились аналізувати і думати, чи так уже бракує їм ще одного новомодного пристрою та демонстрування своїх показових емоцій?! І невже так важко бути щасливим без грошей? Більшість скаже - так, без грошей справді непросто відчувати щастя. І хочеться ж якоїсь обновки... і взагалі - радіти просто так якось не в тренді сьогодні. (Тому що не вміють)...
rizdvo_nostalgiya3.jpg (170.83 Kb)

Читайте також: 20 віршів та пісень про маму


Такі люди бояться роздумів на самоті, не люблять читати, терпіти, чекати, бути уважними до інших.

Не хочуть чи не вже не вміють мріяти. А тому й мають лише те, що пропонує їм всюдисуща реклама. Гарні блискітки з обгортки, за якими приховано одноденну радість від чужого свята. Коли ж згаснуть ліхтарики та ілюмінація, залишаться фантики. А так важливо, щоб внутрішнє світло зігрівало у часі свят і ще довго по святах. Бо ж для чого тоді казка Різдва? Для чого це дійство, ця вселенська радість народження Божого Сина? Для чого нам Різдво?
rizdvo_nostalgiya4.jpg (362.84 Kb)
Як влучно зазначено Дженіс Медітер: "Різдво не є стільки відкриттям наших подарунків, як відкриттям наших сердець". І це - правда! Той, хто навчився радіти і готуватися до Різдва, хто зумів перебороти у собі спокуси комерції, наживи, напаковування живота смаколиками, той сприйматиме Різдво як духовне наповнення, як Боже світло, яке приходить щороку, аби обігріти і освітити нас зісередини, очистити наші душі та зробити їх по-дитячому мрійливими, чистими, позитивними.
rizdvo_nostalgiya5.jpg (140.88 Kb)
. .

. . . . . .
Різдво!..

Ви чуєте? Лишень від звуків цього чарівного слова у небі починають співати невидимі дзвіночки, і здається, що от-от станеться дещо казкове. Чуєте? (Сашко Дерманський, «Крамничка тітоньки Мальви»)
Роздумувала Оксана Кришталева, Львів
rizdvo_nostalgiya6.jpg (285.53 Kb)

Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Korali.info! Become a Patron!

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2022.