Гачкований світ Надії Іванків

Гачкований світ Надії Іванків

ivankiv2.jpg (113.5 Kb)

Про гачкування як захоплення і спосіб реалізуватись у житті я поспілкувалась із майстринею Надією Іванків. Її роботи притягують якоюсь незахищеною ніжною красою. Кожна петелька дихає любов’ю, а в кожному готовому виробі є своя історія.

Хочеться їх купити, аби потім брати в руки і милуватися.

ivankiv3.jpg (114.58 Kb)

– Я побачила Ваші гачковані роботи й відразу захотіла детальніше поспілкуватись із Вами. Відразу видно, що це не просто сувеніри на продаж – у кожній роботі закладено ідею. Як давно Ви гачкуєте і чому обрали для себе таку діяльність?

– Я гачкую вже досить давно і зараз вже створюю авторські роботи, деякі з них продаю.


В'язання гачком вигідно відрізняється від інших видів рукоділля. Незважаючи на свою компактність та простоту, воно дозволяє створювати неповторні та унікальні речі.

Цікаве відео на нашому каналі: Листівка на День матері з фетру

– Ви продаєте свої роботи і робите на замовлення чи тільки показуєте друзям-знайомим?

– Найбільше люблю свої "Ангельські" роботи, хоча гачкую все: одяг, прикраси, аксесуари, сувеніри, елементи декору... Для того щоб виріб вийшов вдалим, потрібен гарний настрій та бажання творити щось нове, незвичне, цікаве.

ivankiv4.jpg (121.59 Kb)

– У Вас є учні, котрим Ви передаєте своє вміння? Якщо є, то чи легко їх навчати і як буває на заняттях?

– Віднедавна навчаю дівчаток цьому рукоділлю при Храмі Пресвятої Євхаристії. Хочу показати їм що гачкувати можна не тільки серветки, а й багато цікавих та незвичних виробів. На цьому й роблю акцент, щоб їх зацікавити. Адже зв'язати гачком можна все: від невагомого мережива, і до килима.


Дякую за розмову. Бажаю натхнення і успіхів!

Спілкувалась Оксана Кришталева

Korali.info (Коралі.інфо): краще україномовне жіноче видання.
© Korali.info 2015 — 2019.